Ubytování chata Lešov

Jedná se o zděnou chatu s podkrovím. V přízemí je zastřešená veranda, zádveří, koupelna s WC a sprchovým koutem, kuchyně, obývací pokoj. V podkroví jsou 2 ložnice a atrium. 

 

Kuchyně je plně vybavena, je zde elektrický sporák se 4 plotýnkami, elektrická trouba, velká lednice (200 l) s mrazákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, dřez. V kuchyni je velký stůl s rohovou lavicí a židlemi. Přímo pod oknem se nachází venkovní posezení využívané ke stolování v letních měsících.

 

Obývací pokoj má zvýšený strop a je zde velký stůl, 2 rozkládací sedačky, křeslo, kamna na tuhá paliva, krb, rádio, TV, zásobník na dřevo. Z obývacího pokoje vystupuje do patra na atrium dřevěné schodiště s mírným sklonem. Z atria je možný pohled zpět dolů do obývacího prostoru. Prostor pod schody je celý zaplněn 2 vestavěnými skříněmi. Z obývacího pokoje je výstup ven směrem k venkovnímu sezení a ohništi.

 

První ložnice má 2 samostatná lůžka a je menší. V místnosti je noční stolek s lampou a komoda. Tato ložnice má přímý vstup na balkon, ze kterého je nádherný výhled na celou obec Lešov a na blízký vrchol Křemešník. Na balkoně je k dispozici venkovní sezení (stolek a 5 židlí) pro posezení při odpoledním a západním sluníčku.

 

Druhá ložnice má 3 samostatná lůžka s možností propojení dvou lůžek na letiště pro 2-3 osoby (3 děti). Odsud je výhled na venkovní posezení, ohniště a les. V místnosti je noční stolek, skříňka a šatní skříň.

 

V koupelně je umyvadlo, WC, sprchový kout, pračka a bojler.

 

Objekt je celý podsklepený (garáž + 2 sklepy).


PARKOVÁNÍ: kryté pro 1 auto - garáž, nekryté pro 3 auta - přímo na vlastním pozemku.

VENKU: přímo u chaty stůl se 2 lavicemi a slunečníkem pro 8 osob, houpací lavice, na pozemku ohniště s lavičkami, venkovní bouda na dříví. K dispozici je gril na dřevěné uhlí (uhlí není k dispozici) a kamen na pečení nad ohněm. Chata je umístěna ve volné přírodě a je neoplocena (zahrada 600 m2).

Les 100 m od chaty, možnost houbaření. Ve vsi (500 m) rybník na koupání.

PRO DĚTI: pískoviště s hračkami, míč, pálky na líný tenis, nafukovací bazének. Ve vsi (500 m) hřiště na volejbal a kopanou i hřiště pro děti (houpačky, klouzačka, prolézačky, pískoviště).                     

NEJBLIŽŠÍ SPORTOVNÍ VYŽITÍ: v okolí četné turistické trasy i cyklotrasy, lanové centrum Křemešník (4,5 km), terénní káry Křemešník - sjezd lyžařského svahu o délce 370 metrů, nahoru vlekem. Minigolf v Pelhřimově (Děkanská zahrada, provoz o letních prázdninách), bowling Pelhřimov, beachvolejbal Pelhřimov.

KOUPÁNÍ: rybník přímo ve vsi, krytý bazén s venkovní plochou Pelhřimov (11 km), Vodní Ráj Jihlava (27 km), venkovní koupaliště Žabák Humpolec (28 km), venkovní a krytý bazén Jindřichův Hradec (48 km).